تخفیف بهاره شروع شد کد تخفیف : spring403

عطرهای-باربری-burberry-

عطرهای باربری (burberry)

کمپانی باربری در سال1856 توسط توماس باربری در انگلستان تاسیس شد. او در ابتدا یک فروشگاه لباس در بیسینگ افتتاح کرد. شاید برایتان جالب باشد توماس در طول زندگی از دردهای روماتیسم رنج میبرد و باید از رطوبت وآب دوری میکرد اوبه فکر تولید پارچه های ضد آب برای روزهای بارانی افتاد.سرانجام در سال 1880 پارچه ی ضدآب گاباردین را ابداع کرد وسرانجام پس از موفقیت های پی در پی لوگو برند باربری در سال 1904 به طور رسمی به ثبت رسید.

ادامه مطلب
هر-انچه-در-مورد-عطرها-باید-بدانیم

هر انچه در مورد عطرها باید بدانیم

عطر ترکیبی خوشبوست که برای خوشبو سازی بدن یا محیط استفاده میشود.عطر از مواد طبیعی یا اسانس ها و تر کیبات معطر تشکیل میشود. در حال حاضر عطر هابراساس میزان غلظتی که دارند به 5دسته تقسیم بندی میشوند که عبارتند از:پرفیوم،ادوپرفیوم،ادوتویلت، ادکلن، اوفرش.

ادامه مطلب
بررسی-روانشناسی-رنگ-ها-ی-لباس-بر-روی-خود-و-محیط-اطرافمان

بررسی روانشناسی رنگ ها ی لباس بر روی خود و محیط اطرافمان

رنگ های لباس به شدت تحت تاثیر روحیه و حالت ذهن ما قرار دارند.به عنوان مثال رنگ هایی که در لباس های ما استفاده میشوند می توانند احساساتی مانند خوشحالی انرژی اعتماد به نفس آرامش ترس و اضطراب و.....را تحریک کنند. در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا با روانشناسی رنگ ها اشنا شوید تا بتوانید رنگی که با روحیه شما متناسب است را انتخاب کنید.

ادامه مطلب